Ogrodzenie aluminiowe

Aluminiowe przęsło ogrodzeniowe to element nowoczesnych, modnych, trwałych i doskonale chroniących prywatność. Aluminium to bardzo trwały materiał który odporny jest na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne w tym korozję. Zabezpiecza się je za pomocą lakierowania proszkowego. Dzięki takiej najnowszej technologii ogrodzenia z aluminium nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów konserwacyjnych, poza myciem. Przęsło ogrodzenia może być w całości aluminiowe także furtka i brama. Aluminium można wstawić między słupki wykonane z dowolnego materiału, np. gabionu, klinkieru, pustaków betonowych czy betonu architektonicznego.

Ogrodzenia łupane

Systemy ogrodzeń z galanterii betonowej są idealnym sposobem na aranżację przestrzeni w sposób estetyczny i nowoczesny.

Systemy ogrodzeniowe z naszej oferty pozwalają stworzyć trwałe aranżacje w domu i ogrodzie. Zestawione z kostką brukową lub płytami tarasowymi sprawią aranżacje w domu i ogrodzie. Zestawione z kostką brukową lub płytami tarasowymi sprawią, że otoczenie posesji będzie gustowne i spójne przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań.

Ogrodzenia z betonu architektonicznego

Ogrodzenia z betonu architektonicznego (żelbetowe)  to prostota, oryginalny nowoczesny design, minimalizm, ponadczasowość. Ten materiał znany od dzisiątek lat przeżywa swoją kolejną młodość. Jest tworzywem coraz chętniej wybieranym i wykorzystywaniem w tworzeniu ogrodzeń nowoczesnego stylu. Beton ten nie wymaga dodatkowego pokrycia warstwą tynku czy innego materiału.

Posiadamy własne szalunki budowlane do budowy ogrodzeń architektonicznych, dzięki temu jesteśmy wstanie wybudować mur ogrodzeniowy oraz ogrodzenie o skomplikowanym jednolitym kształcie.

Ogrodzenie gładkie

Regularny kształt prostokąta oraz piękna drobnoziarnista struktura powierzchni zapewniają wrażenie bardzo zadbanego i stylowego ogrodzenia. Stonowane, naturalne kolory będą współgrały z tym co nas otacza. Materiał ten nadaje eleganckiej harmonii z tym co funkcjonalne i ponadczasowe.

Ogrodzenie gabionowe

Ogrodzenia gabionowe są efektowne, izolują od hałasu, zanieczyszczeń i nie wymagają fundamentowania. Dzięki prostym kształtom i naturalnym kamieniom którymi są wypełniane, świetnie wpisują się w ustronne własne zacisze. To eleganckie dopełnienie otoczenia domu i oryginalny element aranżacji ogrodu. Ściany gabionowe są bardzo trwałe i stabilne, nie wymagają fundamentowania. Gabiony i ogrodzenia gabionowe mają coraz więcej zwolenników dlatego decydując się na ogrodzenie warto rozważyć ten oryginalny detal.

Panele ogrodzeniowe

Ogrodzenia z panela ocynkowanego to rozwiązanie które coraz częściej stosowane jest jak zamienni siatki ogrodzeniowej. Koncepcja ta znajduje wielu nabywców i stanowią dogodne rozwiązania dla osób, które szukają ogrodzenia nie przesłaniającego terenu posesji jak również firmy. Panele ogrodzeniowe najczęściej montuje się z użyciem podmurówki betonowej, ale można wykonać płot bez jej użycia. Ogłodzenie wygląda schludnie i czysto. Dostępne odcienie w wystarczający sposób wypełniają zapotrzebowanie na kolorystykę.